Přestavba obchodního centra OBI v Liberci je tu!

Zpět na Hlavní stranu

Rekonstrukce obchodního centra v Liberci, v části Staré Pavlovice, je v pokročilé fázi. Zatím probíhají demoliční práce, ale brzy začneme oblékat obchodní centrum do nového kabátu.

V současnosti jde o dva na sebe navazující objekty. V nižší části se nacházela bývalá prodejna OBI, ve vyšší části ,odskočené o 4 m, je objekt PENNY market a obchodní jednotka STYLE. Stavba objektu započala v roce 1997, rekonstrukční práce tedy začínají zhruba po 27 letech provozu!

Stavba projde kompletní rekonstrukcí. Stavební práce budou probíhat jak venku, tak uvnitř objektu. V plánu je výstavba celkem 10 zbrusu nových obchodních jednotek.

Práce budou probíhat ve dvou etapách, na rok 2024 je naplánováno provedení 6 obchodů, na rok 2025 zbývající 4 jednotky.

Budeme měnit průčelí objektu, zde budou doplněny prefa sloupy s ocelovým zastřešením. Výlohy obchodních jednotek budou působit vzdušně, tvořit je budou prosklené hliníkové stěny s automatickými dveřmi. Dojde k výměně střešního pláště a částečně opláštění objektu. Uvnitř nás čekají nové podlahy a úprava dispozic ze sádrokartonových příček.

Budou realizovány nové areálové rozvody, dodána trafostanice a kompletně rekonstruovány parkovací plochy, které získají moderní nádech dle standardů investora.

Jako firma se neustále posouváme, a i zde je před námi velká výzva, hodně práce a pevně věříme, že bude spokojený investor a jeho zákazníci.

Související příspěvky