DB Schenker expanduje

Zpět na Hlavní stranu

Jsme potěšeni a hrdi, že významná nadnárodní společnost DB Schenker svěřila realizaci expanze logistického areálu v Rudné u Prahy právě naší společnosti.

Realizace probíhá z velké části formou design & build, kdy v rámci realizace dochází ke změnám z naší iniciativy vedoucích k efektivnímu využití investovaných prostředků. Veškeré změny projednáváme s dotčenými úřady a investorovi poskytujeme plný servis.

V těchto chvílích probíhají práce na spodní stavbě parkoviště pro nákladní auta včetně výstavby retencí srážkových vod. Na samotném objektu logistického skladu nyní provádíme hlubinné zakládání a v brzké době budeme navazovat nosným prefa skeletem.

Práce by měly být dle aktuálního harmonogramu dokončeny v průběhu července tohoto roku, kdy předáme investorovi plně funkční dílo včetně kolaudačního rozhodnutí.

DB Schenker je celosvětovým lídrem v oblasti globálních logistických služeb. Pro průmysl a obchod představuje významnou podporu v podobě poskytování pozemní, námořní a letecké nákladní přepravy, smluvních logistických služeb a řízení dodavatelských řetězců. Integrované logistické služby poskytuje na světově nejvýznamnějších křižovatkách přepravních toků zboží, kde vzniká efektivní mezistupeň v rámci dodání příslušných zásilek. Služby přidané hodnoty zajistí hladký průběh toku zboží tak, aby si zásobovací řetězce zachovaly svoji provozní štíhlost a optimalizaci. Umístili se na nejvyšších pozicích žebříčku v rámci přeprav v oblasti automotive, technologií, a spotřebního zboží, ale také poskytovatelů logistických služeb pro výstavy a veletrhy, speciálních transportů a pro široké spektrum sportovních a kulturních akcí.

Celosvětově má 2,100 poboček a více než 74,200 zaměstnanců

Související příspěvky